Фасадні та Терасні системи з Акації

Найвища якість комфортного життя

Русский Українська

Фасадна дошка

Планкен з Акації прямий
Ширина, мм 90 Планкен прямий акація
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна, грн 1519

Планкен з Акації (ромбус) косий
Ширина, мм 90 Планкен косий ромбус акація
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна, грн 1519

Фасадна дошка з акації, або як ще її називають (сайдинг, планкен) – універсальний екологічно чистий фасадний матеріал для різнотипних будівель.
Застосування в якості оздоблювального фасадного матеріалу дошки з акації дозволяє створювати унікальний дизайн, який навряд чи кого залишить байдужим. Маючи цілий набір позитивних якостей, така обробка буде просто не замінна при будівництві вашого заміського будинку.

Навіщо купувати фасадну дошку з акації?

Висока натуральна міцність деревини (акації) з якого виготовлена ​​фасадна дошка дозволять застосовувати її на всій території України.
Висока швидкість монтажу фасадної дошки дозволить реально швидко провести оздоблювальні роботи вашого будинку практично будь-якої складності.

Деякі власники заміської нерухомості дещо скептично ставляться до дерев’яних обробних матеріалів, аргументучи це тим, що деревина не довговічна, ми запевняємо що це кардинально не так!
Так фасадна дошка нашого виробництва дійсно складається з 100% натурального дерева акації, що само по собі вже гарантовано надійний і довговічний матеріал, а додайте сюди невелику обробку з використанням натуральних масел і лаків від компанії “Адлер” і ви отримаєте, практично вічне фасадне покриття, якому не страшні ні комахи ні вплив зовнішнього середовища.
Є й такі, хто говорить, що ціна фасадної дошки зависока, і ми знову стверджуємо, що це не зовсім так, да ціна натурального фасаду вище ніж скажімо штукатурних сумішей, але вона повністю виправдана, так як, ви отримуєте 100% натуральний оздоблювальний матеріал з багаторічним терміном експлуатації, що має просто чудовий вигляд!

Особливості фасадної дошки з акації

Наша компанія займається виробництвом дерев’яних фасадної дошки двох типів це “Планкен” і “Ромбус”, це по суті один і той же будівельний матеріал, що відрізняється між собою лише профілем перерізу. Планкен – пряма фасадна дошка, а Ромбус відповідно має косий переріз.

Монтаж фасадної дошки з акації заняття не складне, але воно має свої тонкощі і особливості, тому рекомендуємо вам скористатися нашими послугами по монтажу Планкена і Ромбус. Це дасть вам повну гарантію виконаних робіт, багаторазово прискорить процес монтажу фасадної системи, що в свою чергу збереже вам дорогоцінний час і нерви.

Отже нагадаємо для чого ж застосовують фасадну систему?

  • оздоблення фасадів заміських будинків, будь-якої складності
  • оздоблення та декорування комерційної нерухомості
  • створення огорож і заборів
  • обробка альтанок, балконів

Пропонуємо вам більш детально ознайомитись з нашою продукцією у нас в шоу-румі, попередньо обговоріть час приїзду з нашими менеджерами, і ми надамо вам повну інформацію про цей унікальний фасадній матеріалі з акації.