Фасадні та Терасні системи з Акації

Найвища якість комфортного життя

Русский Українська

Монтаж терасної дошки

Після обраного матеріалу для укладання, прийнято розкласти дошку на відкритому просторі. Що б терасна дошка змогла «звикнути» до вологості і кліматичних умов протягом доби.
Для того що б зробити ідеальний настил і підстава варто довірити цю роботу майстрам, але можливо укласти терасну дошку і самостійно.

Основні етапи настилу декинга:

Для якісного укладання терасної дошки необхідно заздалегідь підготувати тверду основу, наприклад з бетону, або залізного каркасу якщо це причал, вихід до ваоде, майданчик навколо басейну, або просто багаторівнева конструкція (сходи), далі монтуються несучі лаги з комплекту терасної системи, які здатні витримувати великі навантаження і служити не менше терасної дошки.

Стан вологості при монтажі може бути різноманітно, це залежить від застосовуваного дерева, від 25% до 40%;

Відстань між лагами визначає сама дошка, її показники довжини і ширини, а також її конструктивна особливість кріплення на кліпси при закритому типі монтажу.

Закритий спосіб укладання. Має на увазі під собою приховування кріплення між дошками, залишаючи поверхню рівною і привабливою для очей. Така технологи складніша і вимагає уважності і точності. Кріпляться дошки на спеціальні кліпси, які примикають до лагам, потім деталі декинга скріплять за допомогою пристосувань і замків.

Відкритий спосіб укладання. Цей спосіб схожий з настилом статевої дошки, де замість цвяхів використовують антикорозійні шурупи або саморізи.

Варто укладати дошки на мінімальній відстані один від одного. Це дасть можливість стекти зайвої вологи з поверхні і при розсихання або навпаки максимальному наповненні водою, розійтися деталей.

Укладання терасної дошки з акації досить трудомісткий процес, тому ми настійно рекомендуємо вам скористатися нашими послугами монтажу, це буде і швидше і в кінцевому результаті дешевше!