Фасадні та Терасні системи з Акації

Найвища якість комфортного життя

Русский Українська

Як вибрати терасну дошку

Терасна дошка – це будівельний матеріал, з яким часто стикаються власники будинків і не тільки. Що вона являє собою, як її застосовувати і всі основні питання будуть висвітлені в цій статті. Прочитавши її, ви зможете дізнатися, які види терасних дощок бувають, з чого вони виробляються, як правильно вибрати матеріал, чим відрізняються дошки різних профілів і як їх правильно використовувати.

Не складно здогадатися, що терасна дошка з натурального дерева, в основному, використовується для побудови садових терас. Вона виглядаэ як звичайа дошка, маэ різну ширину залежно від виробника і типу. Однак технічні вимоги до такої дошці підвищені, тому що використовується вона на відкритому повітрі. Саме з цієї причини вона піддається впливу погодних явищ в залежності від пори року. Це може бути вітер, дощ, сніг, сонце, перепади температури і багато іншого.

Терасна дошка виготовляється з різних порід дерева, що використовуються в лісовій промисловості. В основному, використовуються дошки з акації, дуба, ясена. Особливою популярністю користується матеріал з акації. Дані тенденції відрізняються від інших країн. Там великий попит мають дошки з палісандра, массарана, дуба і тика.

Дошки, які виготовлені з таких рідкісних для нас порід дерева (тик, кумару, мербау) набагато стійкіше до змін погоди. Вони обробляються спеціальним складом, який допомагає уникнути появу грибка. З тих же причин в таких дошках не заводяться комахи. Український аналог з такими ж властивостями це терасна дошка з акації.

При створенні колекцій терасових дощок фахівці завжди представляють цей товар в різних варіантах. Наприклад, багато дошки мають профіль «вельвет». Він має властивості, які виключають прослизання і падіння на мокрій поверхні.

Також бувають дошки з гладкою поверхнею. В основному, вони використовуються для побудови веранд і терас. Вона відрізняється тим, що на ній зображено вишуканий і глибокий малюнок. Такі дошки надають цікавий відтінок дизайну все веранди. Але їх мінус в тому, що постійний вплив снігу і дощу може привести до руйнування. Тому такий вид матеріалу краще використовувати для критих терас.

Ринок являє досить широкий асортимент терасових дощок, так що споживач зможе вибрати все на свій смак. Але, в першу чергу, не варто економити на цих матеріалах, якщо ви хочете, щоб підлогове покриття тераси було довговічним і якісним. Замовте терасові системи з акації саме у нас, адже правильно підібране підлогове покриття зможе прикрасити ваше життя в будинку і зробити її ще комфортніше. Якщо ви ще сумніваєтеся з вибором, то краще зверніться до фахівця нашої компанії, який підкаже і допоможе у визначенні кращого варіанти для побудови.

Будівництвом тераси Ви можете зайнятися самостійно, але якщо у вас немає досвіду, то краще звернутися в нашу компанію “Woodwild”, ми маємо великий досвід в даній сфері. Грамотні роботи, проведені по влаштуванню тераси, веранди, дають гарантію довговічності вашої будівлі.