Фасадні та Терасні системи з Акації

Найвища якість комфортного життя

Русский Українська

Терасна дошка

Акація тип 1 (гладка)
Ширина, мм 90 Терасна дошка акація тип 1 гладка
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна, грн 1519

Акація тип 2 (гладка)
Ширина, мм 120 Терасна дошка акація тип 2 гладка
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна, грн 1552

Акація тип 3 (вильвет)
Ширина, мм 90 Терасна дошка акація тип 3 вельвет
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна, грн 1519

Акація тип 4 (вильвет)
Ширина, мм 120 Терасна дошка акація тип 4 вельвет
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна, грн 1552

Акація тип 5 (акустична)
Ширина, мм 90 Терасна дошка акація тип 5 акустична
Висота, мм 20
Довжина, мм 4000
Одиниця виміру м2
Ціна 1519

Термін «терасна дошка» не є точним. Насправді цей вид матеріалу називається decking, від англійського слова deck, що позначає палубу корабля. Використання своєрідного «паркету» поза межами приміщення тут же поставило питання про стійкість матеріалу до впливу навколишнього середовища, перш за все до вогкості і опадам. Саме тоді комусь і спало на думку використовувати в якості садового паркету спеціальне дерево, оброблену аналогічно тому, як обробляли колись дерев’яні палуби вітрильних кораблів, таке підлогове покриття стрімко набрало популярності в США і Канаді.

В Україні терасна дошка прийшла не так давно, але дуже полюбилася багатьом за своє відчуття гармонії і єднання з природою. Натуральна тверда деревина, дуже приємна на дотик, має прекрасний зовнішній вигляд, і найголовніше це 100% екологічний матеріал.

Наша компанія пропонує вам купити терасові системи з акації. Ми робимо кілька типів терасових дощок з акації за унікальною технологією без застосування термічної обробки! Акація сама по собі одна з найбільш твердих порід дерев, і практично не потребує додатково обробці та догляді, варто лише додати необхідний вид за допомогою сучасних екологічних масел і лаків, наприклад від виробника “Адлер”.

Комплектація терасної системи з акації

У комплект натуральної терасної системи з акації входить профіль (випускається в несолько типах), набір монтажних кліпс в потрібній кількості, кріплення, установчі лаги.

Тераса з натуральної акації – це прекрасне рішення для створення надійного красивого і затишного підлогового покриття навколо басейну, або вдома. З терасної дошки можна організувати чудовий причал або пірс для вашої човна або катера. Такі тераси мають тривалий термін служби (до 30 років) при цьому практично не вимагають ніякого відходу.

Крім виробництва та продажу терасної дошки з акації наша компанія пропонує вам послуги монтажу терасових систем будь-якої складності і площі, високопрофессональние фахівці проведуть якісний, а головне правильний монтаж дотримуючись усіх технологічних тонкощів.

Замовте терасу “під ключ” і насолоджуйтеся натуральною красою!