Фасадні та Терасні системи з Акації

Найвища якість комфортного життя

Русский Українська

Захист террасної системи

Постійна зміна погоди, зміна температур і вологості, не кращим чином впливають на вашу терасу або настил з натуральної дерева (акації), і хоча акація досить міцний і стійкий природний матеріал, все ж їй теж потрібен захист і нескладний догляд. Для того що б уникнути появи тріщин і зміни кольору терасної або фасадної дошки, ми рекомендуємо вам застосовувати захисні засоби Pullex Bodenöl від виробника “Adler”.
Для правильної і якісної захисту дерев’яного настилу ми рекомендуємо вам скористатися послугами нашої компанії, професіонали проведуть якісні роботи по обробці терас і фасадів з гарантією і в найкоротші терміни.

Як захистити терасу або фасад самостійно?

Первинна обробка вимагає нанесення 2 тонких шарів захисного кошти Pullex Bodenöl. Якщо через рік поверхню дерев’яного настилу не має експлуатаційних дефектів (тріщин, сколів тощо) то потрібно буде нанести всього 1 шар захисного масла, для поновлення захисних функцій. Якщо ж тераса експлуатувалася в особливо жорстких умовах, то потрібно дивитися за станом, можливо буде потрібно додаткові захисні матеріали.

В цілому з досвіду нашої компанії можемо сказати впевнено, що якісне проведення захисних заходів практично геть позбавляє вас від якихось додаткових турбот по догляду за террасной системою.

Все що від вас вимагається це періодично очищати терасу від механічного сміття, якщо це відкриті площі, як правило, це не віднімає багато часу і проводиться стандартними способами.